درباره ما

سلام به بچه های قرن سونامی اطلاعات و ارتباطات

يادم مياد در دوران پر استرس کنکور نگران تنها بودنم با کلی کتابهای حجيم و جزوه ‏های رنگارنگِ توخالی بودم. کلی سؤال داشتم که يا بايد چند روز صبر مي‏کردم تا از دبير بپرسم يا هيچوقت جوابشون رو پيدا نمي‏کردم و آرزوي معجزه‏ ای داشتم تا بتونه خيلي سريع معلم رو ظاهر کنه که جواب سؤال‏ هامو بده و به جای چند کتاب و جزوه، يه کتاب بهم بده که مثل يه کلاس هميشه همراهم باشه.
 با تلاش زيادازاون مرحله زندگی گذشتم ولی هميشه آرزو داشتم بتونم برای دانش‌آموزايی مثل خودم که کم هم نبودن کاري کنم تا راحت‌تر و مطمئن‌تر اين دوران سرنوشت ساز رو پشت سر بذارن و نهايتاً پس از سالها تجربه در تکنولوژي و آموزش ، باهمراهی گروهی از مدرسين حرفه ای و متخصصين خفن حوزه IT دست به کار شديم تا کتاب‏هايی هوشمند با بالاترين کيفيت آموزشی رو برای دانش آموزان شايسته اين مرز و بوم توليد کنيم.
از ويژگي‏های بارز اين کتاب‏ها علاوه بر هماهنگی دقيق با کتب درسی دوره جديد، وجود يک اپليکيشن همراهِ(mashbook) که شما ميتونيد با نصب اون از کلاس آموزشی هميشگی هر درس استفاده کنيد. در اين «کلاس همراه»، تعداد مسائل حل شده ويديويی هر مبحث توسط مؤلف در کلاس مجازی حتی از يک کلاس واقعی بيشتر بوده و ميتونيد بارها و بارها اونها رو مرور کنيد.
اين گروه آموزشی بر اين باوره که با تلفيق تجربه و تکنولوژي تونسته است گامی مؤثر در جهت ارتقای سطح علمی شما دانش آموزان برداره و با ايجاد امکان استفاده از اين اپليکيشن (کلاس همراه mashbook) عدالت آموزشی رو در سراسر کشور بر قرار کنه.

 

بلندترين قله ها برای ما، پله ايست جهت صعود بعدی